2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Poznań
  6. Prace magazynowe - Junikowo
Dodane 09 czerwca 2024

MAGAZYNIER - Poznań Junikowo - elastyczny system wynagrodzeń

Wynagrodzenie

4 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Junikowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Szanowni Zainteresowani,

ROK-LOG LOGISTIC poszukuje Magazyniera posiadającego doświadczenie w pracy na wózkach widłowych elektrycznych, który dołączy do naszego zespołu.

Oferujemy stabilne zatrudnienie i pracę w przyjaznej atmosferze.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- przyjmowanie dostaw

- kompletacja zamówień

- inne prace magazynowe

OFERUJEMY:

- umowę o pracę/zlecenia, bądź inne formy zatrudnienia uwzględniające Waszą sytuację

- wypłata wynagrodzenia dopasowana do potrzeb /np. tygodniówki.../

- pracę w zgranym zespole

- od poniedziałku do piątku

OCZEKIWANIA/WYMAGANIA :

- obsługa wózków widłowych

- umiejętność pracy w zespole

- uczciwość

- pracowitość

- odpowiedzialność

Miejsce pracy: Poznań – Junikowo - osiedle kwiatowe, kilka minut pieszo od pętli tramwajowej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą portalu OLX.

Informujemy, że przesłanie aplikacji oznacza równocześnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych w niej zawartych przez ROK-LOG LOGISTIC w aktualnym procesie rekrutacyjnym oraz zapoznanie z obowiązkiem informacyjnym ROK-LOG LOGISTIC.

PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH – KLAUZULA INFORMACYJNA: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma ROK-LOG LOGISTIC z siedzibą w Poznaniu. Informujemy, że Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane przez nas w celu prowadzenia procesu rekrutacji. Pani/Pana danych nie będziemy udostępniać innym odbiorcą. Dane będą przetwarzane przez czas niezbędny do zakończenia procesu rekrutacji oraz ochrony przed ewentualnymi roszczeniami. Zgodnie z przepisami przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody, sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo dostępu do danych i ich sprostowania oraz ich przeniesienia. Ponadto przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Organu nadzorczego. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Informujemy również ze Administrator nie zamierza przekazywać Pani/Pana danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Junikowo
ID: 731090196