2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Dąbrowa
Dodane 28 maja 2024

Magazynier - Poznań/Dąbrowa - Od zaraz!

Wynagrodzenie

5 300 - 6 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dąbrowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

TG Instalacje to przede wszystkim dostawca urządzeń grzewczych, instalacyjnych i sanitarnych, a także sieci zewnętrznych oraz rozwiązań techniki pompowej. Działalność na rynku polskim rozpoczęliśmy w 1991 roku, zaś od 1997 działamy jako ogólnopolska sieć hurtowni instalacyjnych.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: MAGAZYNIER.

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa magazynu: przyjęcia, wydawanie towaru,

  • Praca fizyczna !!! - różnorodność towaru

  • Załadunek towaru na wysyłki  - własna flota transportowa + spedycja,

  • Praca ze skanerem,

  • Dbałość o odpowiednie ułożenie towaru na magazynie,

  • Dbałość o zgodność stanów magazynowych,

  • Udział w inwentaryzacjach,

  • Utrzymanie porządku na magazynie.

Nasze wymagania

  • Odpowiedzialność, zaangażowanie oraz dokładność i sumienność,

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Umiejętność współpracy i pracy zespołowej,

  • Znajomość systemów magazynowych ERP oraz pracy ze skanerem,

  • Dyspozycyjność do pracy w trybie zmianowym,

  • TRZY ZMIANY – od 7 do 15 / od 10 do 18 / od 13 do 21,

  • Na początku wdrożenia głównie zmiany popołudniowe ze względu na tryb pracy,

  • Możliwe nadgodziny.

Mile widziane

  • Znajomość branży instalacyjno-grzewczej,

  • Uprawnienia na wózki widłowe z UDT.

To oferujemy

  • Pracę 5 dni w tygodniu,

  • Konkurencyjne wynagrodzenie,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,

  • Możliwość realnego rozwoju zawodowego,

  • Możliwość zakupu produktów firmowych w atrakcyjnych cenach,

  • Pomoc całego zespołu,

  • Pyszną kawę oraz przyjazną atmosferę.

Zainteresowanych bardzo prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na stronie OLX bądź kontakt telefoniczny.

Lokalizacja

Dąbrowa,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Dąbrowa
ID: 674916062