2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Pisarzowice
Dodane 29 kwietnia 2024

Magazynier poszukiwany

Wynagrodzenie

4 242 - 4 680 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pisarzowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem firma Inter Tap lider w branży tekstylnych materiałów samochodowych, zatrudni osoby na stanowisko: MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Pisarzowice k. Bielska-Białej.

Oferujemy:

·        umowę o pracę- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, zatrudnienie

bezpośrednio przez firmę!

·        pracę od poniedziałku do piątku

·        stałe wynagrodzenie oraz premie

·        zawsze terminowe wynagrodzenie

·        pracę w dobrze rozwijającej się firmie

·        pracę na jedną zmianę od 7:00 do 15

·        możliwość pracy w nadgodzinach płatnych zgodnie z KP

·        pracownik objęty jest pakietem prywatnej opieki medycznej

·        pracę w młodym i ambitnym zespole

·        przyjazną atmosferę w pracy

·        możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktur firmy

·        pyszną kawę z ekspresu i herbatę do dyspozycji w naszej kuchni

·        owocowe śniadania

Zakres obowiązków:

·        Przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu

·        Dbanie o odpowiednie ułożenie towaru i bezpieczne ich układanie,

·        Rozmieszczanie i układanie przyjętych towarów na wyznaczonej powierzchni magazynowej

·        Przygotowanie towaru do wysyłki

·        Dbanie o porządek w miejscu pracy

·        Umiejętność pracy w zespole,

·        Podstawy obsługi komputera

·        Utrzymanie porządku na terenie placu i magazynu.

·        Ukończone 18 lat,

Osoby zainteresowane prosimy o dostarczenie CV drogą elektroniczną lub osobiście.

Informujemy że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami.

Więcej informacji pod nr tel. 338224184

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych

osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora

danych Inter Tap s.c. z siedzibą w Pisarzowicach zamieszczonych w niniejszym formularzu/e-

mailu oraz w dołączonym przeze mnie do niego curriculum vitae w celu rekrutacji na stanowisko

Pracownik Magazynu oraz oświadczam, że zapoznałem się z moimi prawami związanymi z

przetwarzaniem danych osobowych przedstawionych w art. 13 ust. 1–2 (dane zbierane

bezpośrednio) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie

swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne

rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1)

Lokalizacja

Pisarzowice,

Śląskie

Śląskie, Pisarzowice
ID: 913646306