2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Poraj
Dodane 04 kwietnia 2024

Magazynier Poraj

Lokalizacja

Poraj

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Producent tektury falistej poszukuje osoby na stanowisko magazyniera w zakładzie produkcyjnym w Poraju.

Zakres obowiązków:

-Przyjmowanie i wydawanie towaru zgodnie z dokumentacją,

-Załadunek i rozładunek aut dostawczych (duże role papieru do produkcji tektury oraz tektura i kartony na paletach),

-Prawidłowe rozmieszczenie towaru na magazynie,

-Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji magazynowej,

-Przygotowywanie zamówień, przesyłek na spedycję, oznaczanie palet,

-Regularna inwentaryzacja magazynu,

-Współpraca z działami produkcji i sprzedaży,

-Dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Czego oczekujemy:

-Doświadczenia w pracy na stanowisku magazyniera w firmie produkcyjnej,

-Posiadania uprawnień do obsługi wózka widłowego potwierdzonych egzaminem przez Urząd Dozoru Technicznego (warunek konieczny)

- mile widziana umiejętność obsługi chwytaka,

-Motywacji do pracy i dynamizmu w działaniu,

-Uczciwości i rzetelności,

-Komunikatywności i umiejętności pracy zespołowej,

-Dobrej organizacji czasu pracy.

Co oferujemy:

-Stabilną pracę od poniedziałku do piątku - w systemie jednozmianowym,

-Pozytywną atmosferę.

Miejsce pracy - Poraj

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o przesyłanie C.V.  W przypadku kontaktu telefonicznego prosimy dzwonić wyłącznie w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 15.00.

Lokalizacja

Poraj,

Śląskie

Śląskie, Poraj
ID: 717729831