2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Wrocław
  6. Prace magazynowe - Stare Miasto
Pneumat System
Dodane 25 kwietnia 2024

Magazynier / Pomocnik magazyniera

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Twoja następna firma to:

Pneumat System Spółka z o.o. Której największym atutem są:

  • Pracownicy – przyjazna atmosfera, wsparcie i współpraca
  • Stabilizacja – firma o ugruntowanej pozycji na rynku – ponad 40 lat doświadczenia, ponad 150 pracowników
  • Rzetelność – wywiązywanie się z obowiązków względem Naszych Pracowników
  • Wsparcie – szkolenia rozwojowe na każdym etapie pracy
  • Rozwój – możliwość doskonalenia umiejętności i zdobywania kolejnych szczebli w karierze zawodowej

Profesjonalnie przygotowane stanowiska pracy – dbałość o ergonomię, strefa wypoczynku, wszelkie niezbędne narzędzia ułatwiające wykonywanie powierzonych zadań

Twoje następne stanowisko to: Magazynier/pomocnik magazyniera, na którego zakres obowiązków służbowych składają się:

  • kompletacja towaru
  • segregacja zleceń gotowych
  • dbałość o porządek na stanowisku pracy
  • wykonywanie innych poleceń zleconych przez przełożonego

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność podejmowania szybkich decyzji
  • dokładności w działaniu
  • zaangażowania w powierzone obowiązki

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,
  • przyjazną atmosferę oraz dobre warunki pracy,
  • praca na 1 zmianę (8-16) i (10-18) od poniedziałku do piątku.
  • opieka medyczna
  • karta multisport
  • ubezpieczenie grupowe

Kandydatów prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora danych tj. Pneumat System Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Obornickiej 160, 51-114 Wrocław, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na wybraną ofertę pracy. Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 753131579