2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Magnice
Dodane 24 maja 2024

Magazynier - pilarz

Lokalizacja

Magnice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Plastics Group jest czołowym dystrybutorem płyt, folii, półproduktów z tworzyw sztucznych i aluminium. Współpracujemy z największymi firmami działającymi w różnorodnych branżach dostarczając wysokiej klasy produkty mające zastosowanie w przemyśle, budownictwie, produkcji opakowań, reklamie oraz grafice i druku cyfrowym.

Do naszego zespołu poszukujemy osób chętnych do długotrwałej współpracy na podstawie

umowy o pracę, które angażują się w wykonywane obowiązki. Jeżeli nie boisz się pracy fizycznej i chcesz zdobyć doświadczenie w branży – wyślij do nas swoje CV!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-        obsługa maszyn i urządzeń do cięcia i formatowania oraz innych  urządzeń magazynowych w tym transportowych, zgodnie z posiadanymi uprawnieniami

-        przyjmowanie i rozładunek towarów

-        mierzenie, liczenie oraz przygotowywanie towarów do wydania

-        właściwe składowanie towarów, zabezpieczające przed uszkodzeniem lub zniszczeniem

-        oznaczanie towarów przechowywanych w magazynie

-        utrzymanie magazynu w czystości

-        kontrolowanie stanu technicznego użytkowanych maszyn i urządzeń

WYMAGANIA:

-        doświadczenie w pracy w magazynie

-        chęć długotrwałej współpracy

-        umiejętność pracy w zespole

-        uprawnienia UDT oraz umiejętność obsługi wózka widłowego

KANDYDATOM OFERUJEMY:

-        pracę w systemie jednozmianowym (poniedziałek-piątek, stałe godziny)

-        przejrzyste warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

-        system wynagradzania: podstawa + miesięczna nagroda uznaniowa

-        wprowadzenie w obowiązki i szkolenie stanowiskowe

-        oddział z nowoczesną infrastrukturą i komfortowe warunki pracy

-        dostęp do strefy socjalnej: woda, kawa, herbata

-        parking dla Pracowników

-        możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie, opieki medycznej i programu sportowego dla Pracowników i ich rodzin

Lokalizacja

Magnice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Magnice
ID: 920572773