2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Pomorskie
  5. Prace magazynowe - Gdańsk
  6. Prace magazynowe - Kokoszki
Dodane 26 kwietnia 2024

Magazynier (Picker)

Lokalizacja

Gdańsk, Kokoszki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z szybkim rozwojem firmy do naszego oddziału w Gdańsku poszukujemy osób na stanowisko: Pracownik magazynowy (Picker)

Nasze wymagania:

·         znajomość języka polskiego na poziomie zaawansowanym

·         uprawnienia do prowadzenia wózków UDT-1 mile widziane

·         praca zmianowa 6-14 i 14-22

Zakres obowiązków:

·         pikowanie, przygotowywanie zamówień do wyznaczonych klientów, transport paczek z punktu A do B na terenie magazynu.

·         zliczanie stanów magazynowych

·         pakowanie, przekładanie, sortowanie, sprawdzenie jakości towaru przed pakowaniem

·         prowadzenie wózka widłowego z platformom dla operatora (order picker truck)

 Oferujemy:

·         zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·         stawka 5300 zł brutto + premia uznaniowa

·         Karta posiłkowa 150 zł miesięcznie

·         Prywatna opieka medyczna

·         Karta Multisport

·         Możliwość uzyskania uprawnień UDT  I WJO

·         Imprezy integracyjne

·         Miła atmosfera na magazynie

·         Szkolenie wstępne/stanowiskowe oraz odzież robocza

·         W pełni wyposażona kuchnia (kawa i herbata)

-          Owoce.

Lokalizacja - Gdańsk, Bysewska, 42

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Kokoszki
ID: 868339398