2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Kujawsko-pomorskie
  5. Prace magazynowe - Bydgoszcz
Dodane 18 kwietnia 2024

Magazynier pełen etat

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Magazynier

Zakres obowiązków:

  • kompletowanie i pakowanie towarów do wysyłki (paczki małe oraz przesyłki całopaletowe)

  • przyjmowanie dostaw do magazynu

  • przestrzeganie zasad BHP, utrzymywanie porządku

  • obsługa urządzeń magazynowych (jeśli to konieczne)

Nasze wymagania:

  • sumienność i dokładność przy wykonywanej pracy

  • zdolność szybkiego uczenia się

  • uczciwość i samodzielność

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy magazynowej dodatkowym atutem

  • uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych

To oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę na cały etat

  • stałą pracę przez cały rok (brak sezonowości)

  • pracę od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00

  • pracę w rozwijającej się firmie

  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia dodatkowego

  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej

  • wsparcie ze strony zespołu

PALETEO to polska firma, która specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań z zakresu logistyki magazynowej. Oferta firmy obejmuje m.in. sprzedaż palet plastikowych, pojemników plastikowych, kontenerów IBC, nadstaw paletowych, skrzyniopalet i innych produktów do magazynów. W PALETEO.PL realizujemy ciekawe projekty, pracując bez stresu, w fajnym zespole. Nasza firma jest liderem w branży e-commerce w branży magazynowej, co daje szansę na rozwój w dynamicznie rozwijającej się branży.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 912685355