2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Poznań
  6. Prace magazynowe - Podolany
Dodane 11 kwietnia 2024

Magazynier/pakowacz w sklepie internetowym PODOLANY

Lokalizacja

Poznań, Podolany

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Poszukujemy osoby do pracy w magazynie sklepu internetowego www.SwistakPakuje.pl Głównym zadaniem kandydata będzie spakowanie zamówień klientów do wysyłki (wysyłamy prezenty i artykuły dekoracyjne) oraz pomoc w przyjmowaniu dostaw. Doświadczenie nie jest wymagane, liczą się chęci do pracy i rozwoju.

 Wymagania:

·        Sumienność i dokładność

·       Prawo jazdy kat B (mile widziane)

·        Wykształcenie minimum średnie

Zakres obowiązków

·        Pakowanie zamówień

·        Przygotowywanie materiałów do pakowania

·        Utrzymywanie porządku na magazynie

·        Rozładunek, załadunek, rozkładanie towarów (lekkie produkty)

·        Współpraca z pozostałymi osobami w firmie

·       Odbiór towaru od dostawców (opcjonalnie)

 Oferujemy:

·        Pracę od poniedziałku do piątku 8:00-16:00 w Poznaniu ul. Szczawnicka

·        Stabilną forma zatrudnienia

·        Przyjazną atmosferę pracy

·        Wraz z widocznymi postępami w pracy oraz zaangażowaniem możliwość wzrostu wynagrodzenia

·        Karta multisport

 CV prosimy przesyłać poprzez wyślij wiadomość na OLX. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Podolany
ID: 603849883