2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Gniezno
Dodane 10 maja 2024

Magazynier / pakowacz / kompletator w sklepie internetowym

Lokalizacja

Gniezno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

eCommerce Factory S.A. (dawne Bezokularow.pl S.A.) - czołowy sklep internetowy w Polsce handlujący soczewkami kontaktowymi oraz okularami poszukuje osoby na stanowisko pracownika magazynowego.

Do zadań osoby na tym stanowisku będzie należało pakowanie przesyłek detalicznych, odbiór i sprawdzanie towaru od dostawców, wykładanie towaru na regałach i dbanie o porządek na magazynie.

Wymagania:

  • dokładność i sumienność;

  • otwartość, komunikatywność;

  • umiejętność logicznego myślenia, planowania i przewidywania;

  • bardzo dobra organizacja pracy;

  • samodzielność w podejmowaniu decyzji i rozwiązywaniu problemów;

  • mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności (warunek niewymagany);

  • mile widziane osoby uczące się;

  • wysoka kultura osobista;

  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku (praca w Żydowie k. Gniezna).

Obowiązki:

  • pakowanie przesyłek;

  • kompletowanie towaru z magazynu;

  • odbiór, sprawdzanie dostaw;

  • wykładanie towaru na regałach;

  • dbanie o porządek na stanowisku pracy;

  • porządkowanie magazynu.

Oferujemy:

  • zatrudniamy bezpośrednio (a nie przez agencję pracy);

  • praca w Żydowie k. Gniezna - łatwy dojazd z Gniezna i Wrześni;

  • stabilne zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę (lub umowa zlecenia dla osób ze statusem ucznia);

  • możliwość pracy w mniejszym wymiarze niż pełen etat;

  • możliwość samorealizacji, awansu z czasem i zdobycia doświadczenia.

Prosimy o podsyłanie CV (nie chcemy listów motywacyjnych).

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez eCommerce Factory S.A., ul. Ojca Świętego Jana Pawła II 21, 62-241 Żydowo, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Lokalizacja

Gniezno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Gniezno
ID: 612596967