2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Brzezinka
MAREK
Dodane 29 kwietnia 2024

Magazynier, Pakowacz, kompletacja zamówień w branży mięsnej

Wynagrodzenie

6 500 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Brzezinka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Producent wędlin firma Kiszeczka z Karczewa poszukuje pracownika - mężczyzny, do obsługi magazynu, pakowania wędlin, kompletowanie zamówień, dostawa do sklepów firmowych oraz sklepów partnerskich.

Szukamy energicznej, zaangażowanej, dobrze zorganizowanej oraz samodzielnej osoby.

Praca w siedzibie firmy w JANOWIE przy ul. JANÓW 60

Oferujemy pracę w magazynie od poniedziałku do piątku w godzinach od 2.00 do 10.00-14.00

oraz soboty od 2.00 do 10.00

OPIS STANOWISKA / OBOWIĄZKI :

  •  Przyjmowanie dostaw towaru z produkcji

  •  Przygotowanie zamówień wg. ustalonych standardów firmowych

  •   Dbanie o porządek w magazynie

  •   Kontrolowanie jakości produktów

  • Dostawa przygotowanych zamówień do sklepów firmowych oraz sklepów partnerskich na terenie województwa mazowieckiego (samochody wymagające uprawnień kat B)

OFERUJEMY :

  •    Umowę o pracę

  • pensja po okresie próbnym od 4000 do 6000 "na rękę"

  •   Potrzebne szkolenia

  •   Atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas

  •  Bonusy i premie zależne od wyników sprzedażowych

  •  Pracę w renomowanej i szybko rozwijającej się firmie

  • Pracę w młodym, zgranym zespole w dobrej atmosferze

Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy pracę w rozwijającym się zespole. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Przesyłając CV napisz kilka słów o sobie, które przekonają nas o tym, że to właśnie Ciebie chcemy zatrudnić.

Rozpatrywane będą zgłoszenia tylko CV ze zdjęciem.

Lokalizacja

Brzezinka,

Mazowieckie

Mazowieckie, Brzezinka
ID: 650582333