2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Kujawsko-pomorskie
  5. Prace magazynowe - Lubień Kujawski
Dodane 04 kwietnia 2024

Magazynier-Pakowacz

Wynagrodzenie

4 242 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lubień Kujawski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Oferta pracy

Agricola Hydraulika Siłowa poszukuje osobę z Lubienia Kujawskiego lub okolic, do pracy na stanowisku Magazynier-Pakowacz

Zakres prac: kompletowanie i przygotowanie towarów do wysyłki; zabezpieczenie towarów przed uszkodzeniem w trakcie transportu do odbiorcy.

Zadania zawodowe:

  • kompletowanie zamówień klientów zgodnie z zamówieniem / specyfikacją

  • pakowanie towarów i przygotowywanie do wysyłki

  • dokonywanie wizualnej kontroli jakości towaru przed przygotowaniem wysyłki

  • zabezpieczanie towarów przed uszkodzeniem

  • obsługiwanie specjalistycznego sprzętu do pakowania towarów

Oczekiwania względem kandydata:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku , lub bez doświadczenia, ale z faktyczną chęcią do nauki i zdobycia takiego doświadczenia

  • zdolność i chęć do szybkiego uczenia się

  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań

  • komunikatywność i miła aparycja

  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • umowę o pracę na 3-miesięczny okres próbny / z opcją stałej pracy po pozytywnym zweryfikowaniu okresu próbnego

  • optymalne warunki do zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

  • profesjonalne środowisko pracy i miłą atmosferę

  • pełne wsparcie w okresie próbnym z nastawieniem na realną pomoc w zdobyciu doświadczenia

  • atrakcyjną, ciekawą, stałą pracę po okresie próbnym

  • Wynagrodzenie : 4242zł brutto+ PREMIA za wyniki

W sprawie oferty pracy prosimy o kontakt telefoniczny 54 2844 000

Lub osobiście w siedzibie firmy, osoba do kontaktu p. Marek Bujalski

Lokalizacja

Lubień Kujawski,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Lubień Kujawski
ID: 902572377