2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Pomorskie
  5. Prace magazynowe - Pruszcz Gdański
Dodane 05 kwietnia 2024

Magazynier - pakowacz

Lokalizacja

Pruszcz Gdański

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma Checz Systemy Kominowe, mieszcząca się w Rokitnicy/Pruszcz Gdański , lider branży kominów stalowych poszukuję pracowników:

Pracownik magazynu - pakowacz

Opis stanowiska:

- kompletacja i pakowanie towarów

- przyjęcie i rozkładanie towarów

- załadunek i rozładunek towarów

Czego oczekujemy:

- doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

- dbałość o porządek w magazynie

- chęci do pracy,

- uprawnienia na wózki widłowe mile widziane

- sumienności i dokładności w wykonywaniu zadań

Co oferujemy:

- Umowę o pracę

- Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Przyjazne i bezpieczne środowisko pracy

- Szkolenie stanowiskowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail rekrutacje(małpka)checz.com z dopiskiem w tytule Magazynier.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

Lokalizacja

Pruszcz Gdański,

Pomorskie

Pomorskie, Pruszcz Gdański
ID: 746811201