2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Ożarów Mazowiecki
Daria Davydova
Dodane 31 maja 2024

Magazynier Ożarów Mazowiecki

Lokalizacja

Ożarów Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

MAGAZYNIER

Zakres obowiązków:

  • Sprawdzanie przyjmowanego towaru,
  • Rozmieszczenie, przechowywanie i składowanie towarów w warunkach zapewniających utrzymanie jakości,
  • Zabezpieczenie zapasów magazynowych przed zniszczeniem, uszkodzeniem, zepsuciem i zanieczyszczeniem,
  • Informowanie przełożonego (Kierownika Zmiany bądź Kierownika Magazynu o wszelkich brakach, uszkodzeniach, zepsuciu towarów oraz innych usterkach magazynowych,
  • Kompletowanie towaru na produkcję,
  • Utrzymanie magazynu w należytej czystości.

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej,
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B,
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z produktami spożywczymi,
  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna (możemy wspomóc w wyrobieniu).

Oferujemy:

  • Stabilną i długotrwałą współpracę w przyjaznym zespole,
  • Umowę o pracę lub umowę zlecenie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Całodzienne wyżywienie i pyszną kawę,
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy,
  • Pracę w godzinach - 05:00-15:00, 6:00-16:00, 7:00-17:00 (dyspozycyjność w tych godzinach),
  • Nasz magazyn znajduje się w Ożarowie Mazowieckim ul. Radziwiłłów 2a.

Dołącz do nas!

Zespół NTFY

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Ożarów Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ożarów Mazowiecki
ID: 918937223