2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Ostrów Wielkopolski
DLH Global
Dodane 26 kwietnia 2024

Magazynier Ostrów Wielkopolski- branża drzewna.

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma DLH Global to jeden z największych światowych dostawców drewna i produktów drewnopochodnych, lider w imporcie i dystrybucji drewna egzotycznego na rynku polskim.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski

Obowiązki:

  • Przyjmowanie i wydawanie towarów.

  • Weryfikacja dostaw pod kątem zgodności ilościowej i jakościowej.

  • Dbałość o porządek w magazynie i na terenie przyległym.

  • Udział w okresowych inwentaryzacjach.

  • Współpraca z działem handlowym.

  • Nadzór nad towarem.

  • Dbałość o dokumentację magazynową.

Wymagania:

  • Warunek konieczny: doświadczenie w obsłudze wózków widłowych wraz z potwierdzonymi uprawnieniami UDT

  • Punktualność, sumienność, uczciwość, zaangażowanie w pracę.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej.

  • Dobrą atmosferę pracy.

  • Szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego.

  • Prywatna opieka medyczna.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DLH Global S.A. z siedzibą w Warszawie na potrzeby procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych oraz z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu (RODO). Oświadczam, że zgoda jest dobrowolna i przyjmuję do wiadomości, że może zostać odwołana w każdym czasie."

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Ostrów Wielkopolski
ID: 817146695