2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Zachodniopomorskie
  5. Prace magazynowe - Łozienica
SIA Abrasives - Grupa BOSCH
Dodane 24 kwietnia 2024

Magazynier - Operator wózków widłowych

Lokalizacja

Łozienica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Nowoczesne, międzynarodowe, wysoko dynamiczne środowisko. Jakość słynna na całym świecie. Zależy nam, aby nasze produkty wzbudzały entuzjazm, poprawiały jakość pracy i życia i pomagały chronić zasoby naturalne. Jesteśmy firmą zajmującą się konfekcjonowaniem wysokiej jakości materiałów ściernych. Witamy w miejscu gdzie stawiamy na rozwój - sia Abrasives - grupa Bosch.

Opis stanowiska:

Pracując w sia jako magazynier/operator wózków widłowych będziesz obsługiwał/a (w zależności od doświadczenia) wózki czołowe, pociąg logistyczny lub wózek boczny wysokiego składowania.

Kwalifikacje:

  • Aktualne uprawnienia UDT do kierowania wózkami jezdniowymi

  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

  • Doświadczenie na stanowisku magazyniera/operatora wózków jezdniowych

  • Prawo jazdy.

Naszym pracownikom oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie

  • Premię miesięczną do 15%

  • Benefity współfinansowane przez firmę: ubezpieczenie grupowe UNUM, karta Multisport, prywatną opiekę medyczną Medicover, smaczne obiady w kantynie (dofinansowane przez firmę)

  • Pracę w przyjaznej atmosferze i zespole doświadczonych ludzi

  • System pracy od poniedziałku do piątku

  • Bezpieczne warunki pracy

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Łozienica,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Łozienica
ID: 656900744