2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Łajski
Dodane 08 maja 2024

Magazynier/ Operator wózków widłowych

Wynagrodzenie

5 300 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łajski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Jesteśmy dystrybutorem opakowań jednorazowych, dostarczamy opakowania do punktów gastronomicznych, hurtowni, jednostek użyteczności publicznej. Oferujemy swoim Klientom szeroką gamę produktów oraz najwyższe standardy obsługi Klienta.

Aktualnie poszukujemy osób, które podejmą pracę na stanowisku :

Magazynier

Opis stanowiska:

·        rozładunek dostaw i przyjęcie towaru

·        sprawdzanie zgodności i rozkładanie towaru na magazynie

·        komplementacja zamówień zgodnie ze specyfikacją

·        pakowanie towaru do wysyłki zgodnie z przyjętymi zasadami

·        dbałości o powierzony towar i mienie firmy

·        utrzymanie porządku w magazynie

Wymagania:

·        uprawnienia UDT na wózki widłowe

·        umiejętność pracy w Zespole

·        zaangażowanie w wykonywaną pracę, odpowiedzialność, punktualność

·        doświadczenie w pracy na magazynie

·        umiejętność obsługi skanera magazynowego

Oferujemy:

·        umowę o pracę,

·        stałe wynagrodzenie

·        szkolenia stanowiskowe

·        pracę jednozmianową

·        pozytywną atmosferę.

Prosimy o przysyłanie aplikacji wyłącznie w odpowiedzi na ogłoszenie, prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)".

Lokalizacja

Łajski,

Mazowieckie

Mazowieckie, Łajski
ID: 916910938