2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Sokołów
Rafał
Dodane 24 kwietnia 2024

Magazynier - operator wózka widłowego - umowa o pracę

Lokalizacja

Sokołów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO), Wyższe (I WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Będąc globalnym dostawcą usług logistycznych, Hellmann Worldwide Logistics oferuje rozwiązania na każde logistyczne wyzwanie. Naszą siłą napędową są ludzie, należący do globalnej Hellmann FAMILY, będący centrum naszego Hellmann Promise i wszystkich decyzji, które podejmujemy.

For the better. Together.

Jeśli odpowiada to twoim aspiracjom zawodowym, dołącz do nas i pomóż nam kształtować zrównoważony rozwój. Szczegóły pracy poniżej!

Aktualnie szukamy pracowników na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Komorów k. Warszawy ul. Sokołowska 26

Podstawowe zadania:

  • Rozładunek przesyłek i rozmieszczanie towarów w magazynie

  • Przygotowywanie przesyłek zgodnie z otrzymanymi dokumentami

  • Przyjmowanie towaru do magazynu

  • Wydawanie i załadunek towaru z magazynu

  • Wykonywanie prac porządkowych

Oczekiwania:

  • Uprawnienia (UDT) do kierowania wózkiem widłowym

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Umiejętność obsługi skanera, komputera i drukarki

  • Dyspozycyjność i sumienność

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • Umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie

  • Pakiet benefitów pracowniczych - opiekę medyczną, dofinansowanie do karty sportowej, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

Uprzejmie informujemy, że korzystamy z systemu rekrutacyjnego eRecruiter, który w celu prawidłowej identyfikacji kandydata będzie zbierał na formularzu rekrutacyjnym adres e-mail kandydata.   Informujemy również, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Sokołów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Sokołów
ID: 910794087