2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Żory
Dodane 08 kwietnia 2024

Magazynier - operator wózka widłowego (ul. Przemysłowa)

Wynagrodzenie

5 600 - 6 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Żory

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Wyższe (I WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma Instanta w Żorach ul. Kawowa 3, będąca wiodącym producentem dla największych sieci handlowych w Polsce oraz eksporterem kawy do prawie wszystkich zakątków świata poszukuje, osób chętnych do podjęcia współpracy jako:

Magazynier- wózkowy, odpowiedzialny za przyjęcia i wydania z magazynu oraz zaopatrzenie bieżące produkcji w magazynie na ul. Przemysłowej

Wymagania:

- uprawnienia UDT do poruszania się wózkami

- dokładność, samodyscyplina oraz zaangażowanie w pracę

- umiejętność pracy w zespole

- dbałość o porządek na stanowisku pracy

- gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

- książeczka sanepidowska lub gotowość do jej założenia

Opis stanowiska pracy:

• załadunki i rozładunki samochodów

• zaopatrzenie produkcji w komponenty

• obsługa urządzeń magazynowych takich jak: wózek widłowy, paleciak, paleciak elektryczny

Oferujemy:

• pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie

• stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

• dobra atmosfera w pracy

• dofinansowanie do karty Multisport

• wczasy pod gruszą, wyprawka dla pierwszoklasistów

• możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia

Firma Instanta Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami

Lokalizacja

Żory,

Śląskie

Śląskie, Żory
ID: 757571970