2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Myszków
Dodane 18 kwietnia 2024

Magazynier - operator wózka widłowego, suwnicy

Lokalizacja

Myszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa firm o ugruntowanej pozycji na rynku, zajmująca się przetwarzaniem i dystrybucją blach stalowych poszukuje pracownika na stanowisko: MAGAZYNIER

Opis stanowiska pracy:

  • obsługa urządzeń dźwigowych (wózki widłowe, suwnice),

  • odbiór wyrobów z produkcji,

  • przygotowywanie i załadunek towarów zaawizowanych do wysyłki,

  • obsługa skanerów (terminali).

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • stawkę na start zależną od posiadanego doświadczenia,

  • pracę na pełen etat w stabilnej firmie,

  • szkolenie wdrożeniowe,

  • pracę w systemie zmianowym,

  • ubranie robocze,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • możliwość rozwoju kariery,

  • rodzinną i przyjazną atmosferę

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych

  • uprawnienia UDT do obsługi suwnic

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV w wiadomości lub kontakt telefoniczny 53*****73

Lokalizacja

Myszków,

Śląskie

Śląskie, Myszków
ID: 912238760