2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Sławków
Dodane 03 kwietnia 2024

Magazynier/Operator wózka widłowego Sławków

Wynagrodzenie

5 100 - 5 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sławków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma transportowa Antrans Group Sp. Z O.O. zatrudni Magazyniera / Operatora Wózka Widłowego do pracy w godzinach nocnych.

Praca na ½ etatu / Pełny etat / Dodatkowa

Miejsce pracy: Sławków

Obowiązki:

·        Obsługa wózka widłowego

·         Rozładunek / załadunek towarów na samochody ciężarowe

·         Obsługa scanera / komputera

·         Prowadzenie niezbędnej dokumentacji magazynowej

Wymagania:

·         Uprawnienia do pracy na wózkach widłowych

·         Doświadczenie min 2 lata w obsłudze wózków widłowych oraz urządzeń magazynowych

·         Umiejętność posługiwania się urządzeniami skanującymi

Oferujemy

·         Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o Umowę o Pracę lub B2B

Kontakt tel. 539 192 785 / Mirosław

Lokalizacja

Sławków,

Śląskie

Śląskie, Sławków
ID: 909141848