2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Gliwice
  6. Prace magazynowe - Bojków
Dodane 25 kwietnia 2024

Magazynier- Operator wózka widłowego - oddział Piast Cargo Gliwice

Wynagrodzenie

5 000 - 6 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gliwice, Bojków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Wyższe (I WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

W związku z dynamicznym rozwojem firma Piast Cargo Transport Sp. z o.o. poszukuje osoby do pracy jako operator wózka widłowego w oddziale w Gliwicach.

Idealnego kandydata/-kę cechuje:

  • posiadanie uprawnień UDT;

  • 2-3 lata doświadczenia;

  • rzetelność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (2 zmiany);

  • mile widziana książeczka sanepidowska.

Zakres obowiązków dla w/w stanowiska obejmuje m.in.:

  • załadunki, rozładunki towarów;

  • wspieranie pracowników magazynu w prowadzeniu gospodarki magazynowej;

  • inne prace magazynowe, przepakowania.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;

  • atrakcyjne wynagrodzenie z rozwojowymi perspektywami;

  • system premiowy;

  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji;

  • możliwość rozwoju zawodowego;

  • kawę, herbatę i wodę dla pracowników :)

Mile widziane także osoby z miejscowości ościennych: Knurów, Czerwionka, Zabrze, Sośnicowice, Pyskowice.

Prosimy o przysyłanie CV w formularzu poniżej. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami/kami.

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Bojków
ID: 761584590