2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Ciechanów
Dodane 30 kwietnia 2024

Magazynier - Operator Wózka Widłowego - Magazyn Dystrybucyjny

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ciechanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Cedrob S.A. jest największym polskim producentem mięsa drobiowego oraz największym pracodawcą w regionie. Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co związane jest z obecną skalą produkcji, pozytywnymi prognozami oraz dynamicznym rozwojem firmy.

MAGAZYNIER

w Zakładzie Handlu i Logistyki

Miejsce pracy: Ujazdówek koło Ciechanowa

Opis stanowiska:

- przyjmowanie, wydawanie, ustawianie i zliczanie towaru na magazynie

- załadunek samochodów ciężarowych

- praca na wózku widłowym elektrycznym o napędzie silnikowym

-obsługa, pobieranie oraz wydawanie towaru przy pomocy skanerów

- praca w systemie trzyzmianowym

Wymagania:

- wykształcenie min. średnie

- znajomość gospodarki magazynowej i obsługi komputera

- uprawnienia na wózki widłowe – zdany egzamin przed Komisją UDT

- gotowość do pracy w systemie zmianowym (trzy zmiany),

- dyspozycyjność

- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą'

-wyżywienie w trakcie pracy

- wszelkie środki, szkolenia i urządzenia konieczne do wykonywania obowiązków

-wynagrodzenie od 5000 zł brutto + dodatki

CV prosimy przesyłać w odpowiedzi na niniejszą ofertę poprzez portal OLX.

lub rekrutacja(malpa)cedrob.com.pl

Szczegóły pod numerem telefonu: 88*******07 LUB 23 675 04 79

CEDROB S.A. Rekrutacja, Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Ciechanów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ciechanów
ID: 779810033