2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Konotopa
JAS-FBG
Dodane 23 kwietnia 2024

Magazynier - Operator Wózka Widłowego (Dział Logistyki) - Konotopa

Lokalizacja

Konotopa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Wyższe (I WJO), Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy jedną z czołowych firm transportowo-spedycyjno-logistycznych na polskim rynku. Zapewniamy kompleksową obsługę logistyczną, obejmującą usługi transportu i spedycji drogowej, kolejowej, morskiej i lotniczej, a także posiadamy największą w kraju sieć agencji celnych.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Magazynier - Operator wózka widłowego do naszego magazynu logistycznego w Konotopie, koło Warszawy.

Twój zakres obowiązków

  • załadunek i rozładunek towarów wózkiem widłowym

  • lokowanie towarów w magazynie niskiego/wysokiego składowania

  • kompletacja zamówień wg dyspozycji Klientów

  • sporządzanie dokumentacji magazynowej

  • udział w inwentaryzacjach

Nasze wymagania

  • uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych potwierdzone zaświadczeniem kwalifikacyjnym wydanym przez Urząd Dozoru Technicznego

  • wykształcenie co najmniej zasadnicze zawodowe

  • dyspozycyjność do pracy zmianowej (6/14, 14/22)

  • komunikatywność, odpowiedzialność i motywacja do pracy

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • mile widziana znajomość procedur i zasad gospodarki magazynowej

Oferujemy

  • dogodne warunki pracy w nowoczesnym magazynie logistycznym, w firmie będącej jednym z wiodących operatorów logistycznych na rynku polskim

  • stabilne zatrudnienie bezpośrednio w naszej firmie – bez pośredników (umowa o pracę)

  • bezpłatna karta Multisport

  • bezpłatna prywatna opieka medyczna

  • bezpłatna nauka języków obcych

  • ubezpieczenie na życie na korzystnych warunkach

  • bezpłatny parking

Więcej szczegółów? Nie wahaj się i zadzwoń do nas!

Jesteś zainteresowany/a? Zaaplikuj i wypełnij nasz krótki formularz rekrutacyjny!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Konotopa,

Mazowieckie

Mazowieckie, Konotopa
ID: 910599338