2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Zachodniopomorskie
  5. Prace magazynowe - Szczecin
  6. Prace magazynowe - Dąbie
Rohlig Suus Logistics
Dodane 13 maja 2024

Magazynier - Operator Wózka Widłowego

Lokalizacja

Szczecin, Dąbie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Rozładunek i załadunek towarów,

  • Kontrola jakości rozładowywanego i ładowanego towaru,

  • Obsługa wózka widłowego,

  • Dbałość o porządek w magazynie i na przyległym terenie.

Nasze wymagania

  • WYMAGANE: Uprawnienia do korzystania z wózków widłowych UDT,

  • Gotowość do pracy w trybie zmianowym,

  • Zaangażowanie i chęć do współpracy,

  • Sumienność w wykonywaniu swoich obowiązków,

  • Znajomość języka polskiego w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym.

To oferujemy

  • Umowę o pracę – bezpośrednio u pracodawcy, czyli w SUUSie,

  • Wynagrodzenie zawsze na czas (do ostatniego dnia miesiąca),

  • Dodatkową premię za efektywność,

  • Premię stażową,

  • Płatne nadgodziny,

  • Posiłki regeneracyjne w okresie zimowym,

  • Dofinansowanie do posiłków SmartLunch w pozostałych miesiącach,

  • Pieniężny bonus świąteczny,

  • Wczasy pod gruszą,

  • Za skuteczne polecanie znajomego/znajomej otrzymasz dodatkowo – 2000 zł brutto,

  • Szeroki pakiet benefitów – m.in. prywatną opiekę medyczną za 1 zł, dofinansowanie do karty sportowej, karty zniżkowe na paliwo, ubezpieczenie na życie,

  • Pracę w nowoczesnym magazynie,

  • Przyjazną atmosferę i możliwości rozwoju, jeśli tylko chcesz :),

  • Pakiet powitalny z firmowymi gadżetami,

  • Możliwość korzystania z platformy Worksmile (wyzwania sportowe z nagrodami),

  • Bezpłatną i anonimową pomoc psychologiczną w ramach platformy HearMe,

  • Regularne wydarzenia i inicjatywy dla pracowników.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Dąbie
ID: 915285806