2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubelskie
  5. Prace magazynowe - Biała Podlaska
Dodane 26 kwietnia 2024

Magazynier - Operator wózka widłowego

Lokalizacja

Biała Podlaska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Wyższe (I WJO), Niższe (II WJO i III WJO), InneDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Kon-tur – jest liderem w Polsce i jednym z największych europejskich producentów materiałów do poziomego oznakowania dróg oraz dystrybutorem urządzeń do poziomego oznakowania.

Istniejemy ponad 20 lat, stale umacniając swoją pozycję na rynkach polskim i europejskich.

Wysoka jakość produktów to efekt doskonale zarządzanej firmy, dobrze wykształconych pracowników i sztabu specjalistów oraz nowoczesnego zaplecza technologicznego.

Od jakości pracy całego zespołu, zależy bezpieczeństwo każdego użytkownika dróg.

W związku z rozwojem firmy obecnie, poszukujemy osoby na stanowisko: Magazynier – Operator wózka widłowego.

Miejsce pracy: Woskrzenice Duże, ok. Białej Podlaskiej

Główne zadania:

  • Udział w procesie przeładunku towarów: wydawanie, przyjmowanie, rozładowywanie towarów; identyfikowanie i układanie towarów wg procedur oraz zasad obowiązujących w firmie

  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej przychodzącej i wychodzącej

  • Rozliczanie dostaw / wydań towarów

  • Dbałość o jakość i ilość wydawanego towaru

  • Utrzymanie ładu i porządku w magazynie zgodnie z obowiązującymi procedurami i przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy

Profil Kandydata:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku -  mile widziane

  • Uprawnienia UDT – operatora wózka widłowego

  • Dyspozycyjność, Uczciwość, dokładność

  • Umiejętność pracy w zespole

Kandydatom oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Ciekawą  dynamiczną pracę w prężnie rozwijającej się organizacji

Lokalizacja

Biała Podlaska,

Lubelskie

Lubelskie, Biała Podlaska
ID: 914663187