2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Zachodniopomorskie
  5. Prace magazynowe - Czaplinek
Dodane 24 kwietnia 2024

Magazynier/ Operator wózka widłowego

Wynagrodzenie

4 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Czaplinek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma BS. Sp. z o.o. aktualnie poszukuje pracownika na stanowisko: magazynier

Do zadań osoby zatrudnionej na stanowisku magazyniera należeć będzie współpraca z zespołem magazynierów w kompleksowej obsłudze magazynu wysyłkowego firmy:

Zakres obowiązków:

  • realizowanie podstawowych prac przeładunkowych (rozładunek i załadunek towarów),

  • przygotowywanie towaru do wysyłki wg specyfikacji,

  • przemieszczanie i rozkładanie towarów,

  • dbałość o stan towaru w magazynie oraz porządek,

  • obsługa wózka widłowego,

  • bieżąca kontrola stanów magazynowych.

Nasze wymagania:

  • oświadczenie na stanowisku magazyniera lub pokrewne,

  • ukończony kurs operatora wózków widłowych potwierdzony odpowiednim zaświadczeniem wydanym przez UDT,

  • sprawność fizyczna,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • uczciwość i zaangażowanie w wykonywaną pracę,

  • znajomość podstawowych dokumentów magazynowych.

Oferujemy:

  • pracę w oparciu o umowę o pracę,

  • zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku,

  • wynagrodzenie rozszerzone o dodatki premiowe.

Praca w systemie dwuzmianowym: 06:00-14:00; 14:00-22:00

Kontakt: 94 375 32 64

Lokalizacja

Czaplinek,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Czaplinek
ID: 914110520