2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Konin
Dodane 24 kwietnia 2024

Magazynier - operator wózka widłowego

Wynagrodzenie

4 500 - 5 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Konin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Pracuj dla jednego z naszych klientów w Koninie. To opłacalna praca magazynowa, z którą zgarniesz porządną wypłatę.

WARUNKI ZATRUDNIENIA:

·       Stawka 4.500 zł brutto/miesiąc +12% premii

·       Praca od poniedziałku do piątku w systemie trzyzmianowym:

zmiana I 06:00-14:00

zmiana II 06.00-22:00

zmiana III 22:00-06:00

·       Zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę Tymczasową

·       Praca w miłej atmosferze

·       Dobre warunki socjalne w miejscu pracy

OBOWIĄZKI

·       Załadunki i rozładunki samochodów

·       Obsługa wózków widłowych

·       Obsługa urządzeń mobilnych – skanowanie przesyłek

·       Pozostałe prace magazynowe

WYMAGANIA

·       Znajomość języka polskiego (konieczność czytania poleceń ze skanera w języku polskim)

·       Posiadanie aktualnych uprawnień UDT

·       Mile widziane doświadczenie w pracy na wózku widłowym

Chcesz poznać więcej szczegółów? Aplikuj już teraz poprzez formularz lub dzwoniąc pod +48 690 193 736.

Administratorem Twoich danych osobowych jest OTTO Work Force Solutions sp. z o.o. z siedzibą w Opolu przy ul. 1 Maja 3-5, 45-068 Opole, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000060595, NIP 5262577364, REGON 017408819, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem: 393, kapitał zakładowy: 1 955 000,00 ZŁ (dalej zwany Administratorem).

Jeżeli masz pytania dotyczące przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci praw, skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych: (a) wysyłając e-mail na adres: mojedane"at"ottoworkforce.pl lub drogą pocztową pod adresem: ul. 1 Maja 3-5, 45-068 Opole.

Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym przetwarzamy w oparciu o Twoją zgodę dla celów prowadzenia rekrutacji i selekcji kandydatów na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Taką zgodę wyrażasz klikając w przycisk „Aplikuj teraz” (zamieszczony pod ogłoszeniem o pracę) lub „Wyślij” (zamieszczony pod formularzem aplikacyjnym).

Chcemy Ciebie zapewnić, że Twoja zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili odwołana. Wystarczy wysłać taką informację na adres e-mail: mojedane"at"ottoworkforce.pl lub złożyć wniosek w siedzibie Spółki. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Lokalizacja

Konin,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Konin
ID: 914184192