2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Wrocław
  6. Prace magazynowe - Krzyki
Dodane 17 kwietnia 2024

Magazynier - operator wózka widłowego

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

MARKAT PLUS

Jesteśmy firmą, która zajmuje się m.in. dystrybucją płyt meblowych, OSB oraz sklejki.

Działamy na rynku od 2006 roku. W chwili obecnej jesteśmy Autoryzowanym Przedstawicielem firmy SWISS KRONO,

która jest liderem w produkcji płyt meblowych i budowlanych.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Magazynier-operator wózka widłowego  :

Opis stanowiska:

  • załadunek i rozładunek materiałów drewnopochodnych

  • przyjmowanie i wydawanie towaru zgodnie z dokumentacją

  • dbałość o jakość i ilość wydawanego towaru

  • obsługa wózka widłowego

Wymagania:

  • ukończony kurs i umiejętność obsługi wózka widłowego (uprawnienia UDT)

  • silna motywacja do pracy, punktualność

  • dokładność i rzetelność wykonywania zadań

Oferujemy:

  • pracę w rozwijającej się firmie-

  • umowę o pracę oraz niezbędne narzędzia do pracy

  • premia miesięczna (po okresie próbnym)

  • możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • stałą pewną pracę w stabilnej firmie,

  • kartę multisport

  • Ubezpieczanie na życie

  • Pakiet medyczny luxmed

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Miejsce pracy:

Markat Plus

Ul. Tyska 12

52-014 Wrocław

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 912447152