2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Nowa Ruda
Dodane 17 kwietnia 2024

Magazynier/Operator Wózka Widłowego

Lokalizacja

Nowa Ruda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Wyższe (I WJO), Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa Selena jest globalnym producentem oraz dystrybutorem szerokiej gamy produktów chemii budowlanej i jednym z europejskich liderów w branży. W skład Grupy wchodzi 30 spółek zlokalizowanych w Europie, Azji oraz obu Amerykach, w których zatrudnionych jest 1700 pracowników.

OBECNIE POSZUKUJEMY OSÓB NA STANOWISKO:

MAGAZYNIER/OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

  • przewożenie materiałów  i produktów finalnych w obszarze magazynowym

  • ustawianie opakowań i produktów w wyznaczonych miejscach w magazynie wysokiego składowania przy użyciu skanerów

  • przygotowanie wyrobu do wysyłki

  • przygotowanie materiałów do produkcji

  • załadunki i rozładunki samochodów

  • segregowanie opakowań zwrotnych

  • wykonywanie pracy z zachowaniem standardów 6s

WYMAGANIA:

  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego - zaświadczenie kwalifikacyjne wydane przez UDT (warunek konieczny)

  • wykształcenie minimum zawodowe ,

  •  doświadczenie w pracy na magazynie na wózku widłowym

  •  znajomość podstawowych procesów magazynowych

  •  doświadczenie  w pracy z kolektorem terminalem WMS

  •  znajomość pracy na komputerze , ( np. Excel )

  • umiejętność pracy w zespole

  •  duża chęć do samorozwoju

  •  mile widziana znajomość j. angielskiego

OFERUJEMY :

  • pracę w dobrze zorganizowanym zespole obsady magazynu w  międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjny pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dodatkowe świadczenia na święta, nagrody jubileuszowe)

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego

Lokalizacja

Nowa Ruda,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Nowa Ruda
ID: 912412839