2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Mutowo
Dodane 17 kwietnia 2024

Magazynier- operator wózka widłowego

Lokalizacja

Mutowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma Galicja jest jedną z wiodących firm, działających w dynamicznie rozwijającej się branży artykułów gospodarstwa domowego na rynku polskim. Firma rozpoczęła działalność w 1991 roku i od tej pory z powodzeniem oferuje bardzo dobrej jakości produkty krajowe oraz importowane pod własną marką.

Aktualnie poszukujemy do naszego oddziału kandydata na stanowisko

 Magazynier – operator wózka widłowego

                              Miejsce pracy: Mutowo

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- świadczenia z ZFŚS (w tym dofinansowanie do wczasów, bony świąteczne)

- dobre warunki ubezpieczenia grupowego

- otwartą i przyjazną atmosferę

Zakres obowiązków:

- uzupełnianie stanów magazynowych

- sprawdzanie stanów magazynowych

- utrzymanie porządku w magazynie na terenie firmy

- wydanie towaru z magazynu zgodnie z załączoną dokumentacją

- rozładunek, załadunek towarów

Wymagania:

- uprawnienia UDT do obsługi wózka widłowego

- zaangażowanie, odpowiedzialność i sumienność w pracy

- dobra organizacja pracy

- gotowość do podjęcia pracy w systemie 2 zmianowym (pon.-pt. 6-14,14-22)

- wysoka motywacja do pracy

- dobra koordynacja fizyczna

- umiejętność pracy w zespole

Oferty, prosimy przesłać na adres

email: m_bomba(małpka)galicja.com.pl

W treści CV prosimy umieścić poniższą zgodę na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Galicja Sp. z o .o. ul. Galicyjska 7, 39-207 Brzeźnica dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Mutowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Mutowo
ID: 912472249