2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Radom
Dodane 12 kwietnia 2024

Magazynier - operator wózka widłowego

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma New Trendy Sp. z o.o. producent i dystrybutor z branży sanitarnej do Centrum Dystrybucji poszukuje pracowników na stanowisko:

Zakres obowiązków:

·         Kompletacja, załadunek, pakowanie wysyłek

·         Rozładunek i załadunek dostaw

·         Weryfikacja przyjmowanych i wydawanych towarów

·         Alokacja towaru w regały wysokiego składu

·         Inne prace magazynowe

Oferujemy:

·         Pracę w rozwijającej się firmie

·         Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

·         Pracę w młodym i energicznym zespole

·         Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe +premia

·         Możliwość doskonalenia zawodowego oraz awansu

Wymagania:

·         Dyspozycyjność (praca w systemie dwuzmianowym)

·         Uprawnienia UDT do obsługi wózków jezdniowych

·         Rzetelność, punktualność, umiejętność pracy w zespole

·         Zaangażowanie

·         Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 911200793