2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Bronisze
Eliza Fruit
Dodane Dzisiaj o 00:41

magazynier / operator wózka widłowego

Wynagrodzenie

6 000 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bronisze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Cześć!

Nazywamy się Eliza Fruit, jesteśmy rodzinną firmą z korzeniami w słonecznej Grecji. Zajmujemy się importem świeżych owoców i warzyw. Prowadzimy sprzedaż na giełdzie owoców i warzyw w Broniszach. Dostarczamy również produkty do sieci supermarketów na terenie całego kraju. Szukamy osoby, która razem z nami będzie chciała się rozwijać i podbijać Polski rynek owoców i warzyw.

Stanowisko: Magazynier / operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Bronisze (gmina Ożarów Mazowiecki)

co Ci oferujemy:

  • atrakcyjną stawkę;

  • umowę o pracę;

  • stabilne zatrudnienie (ponad 30 lat na rynku);

  • możliwość wyrobienia dodatkowych nadgodzin;

  • możliwość nauki jazdy na wózku widłowym i zdobycia kwalifikacji UDT;

  • do 50% rabatu na nasze produkty;

  • pracę w rozwijającej się firmie w rodzinnej atmosferze.

Twoje codzienne zadania;

  • kompletacja i rozwożenie zamówień do klientów;

  • rozładunek importowych dostaw owoców;

  • punktualność i uczciwość;

  • dbałość o porządek na magazynie.

Jeśli jesteś zainteresowany pracą i rozwojem u nas, prześlij nam swoje CV na maila.

Lokalizacja

Bronisze,

Mazowieckie

Mazowieckie, Bronisze
ID: 902986762