2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Wrocław
  6. Prace magazynowe - Psie Pole
Pneumat System
Dodane 12 czerwca 2024

Magazynier - Operator Wózka Widłowego

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)

Opis

OPIS

Twoja następna firma to:

Pneumat System Spółka z o.o. Której największym atutem są:

  • Pracownicy – przyjazna atmosfera, wsparcie i współpraca

  • Stabilizacja – firma o ugruntowanej pozycji na rynku – ponad 40 lat doświadczenia, ponad 150 pracowników

  • Rzetelność – wywiązywanie się z obowiązków względem Naszych Pracowników

  • Wsparcie – szkolenia rozwojowe na każdym etapie pracy

  • Rozwój – możliwość doskonalenia umiejętności i zdobywania kolejnych szczebli w karierze zawodowej

  • Profesjonalnie przygotowane stanowiska pracy – dbałość o ergonomię, strefa wypoczynku, wszelkie niezbędne narzędzia ułatwiające wykonywanie powierzonych zadań.

Twoje następne stanowisko to: Operator Wózka Widłowego, na którego zakres obowiązków służbowych składają się:

Zakres obowiązków:

  • kompletowanie zamówień dla naszych klientów

  • przygotowywanie przesyłek do wysyłki (przesyłki gabarytowe)

  • kontrola zgodności dostaw - przyjęcie towaru

  • rozkładanie towaru zgodnie z przyjętymi zasadami

  • załadunek i rozładunek dostaw – wózkiem widłowym

Wymagania:

  • uprawnienia na wózki widłowe potwierdzone certyfikatem UDT- warunek konieczny,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • umiejętność podejmowania szybkich decyzji,

  • dokładności w działaniu,

  • zaangażowania w powierzone obowiązki.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,

  • przyjazną atmosferę oraz dobre warunki pracy,

  • praca na 1 zmianę (8-16 lub 10-18) od poniedziałku do piątku,

  • dofinansowanie do benefitów – karta MultiSport oraz prywatna opieka medyczna,

  • lekcje języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego (dla Ciebie i osoby towarzyszącej) na platformie eTutor,

  • ubezpieczenie grupowe.

Kandydatów prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora danych tj. Pneumat System Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Obornickiej 160, 51-114 Wrocław, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na wybraną ofertę pracy. Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 766782963