2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Ząbki
Dodane 16 kwietnia 2024

Magazynier - operator wózka widłowego

Wynagrodzenie

5 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ząbki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Miejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma produkująca dźwigi / windy z Ząbek poszukuje kandydata na stanowisko Magazyniera - operatora wózka widłowego

Wymagania:

-Znajomość obsługi komputera (pakiet office)

-Uczciwość, punktualność, sumienność

-Bardzo dobra organizacja pracy

-Dobra kondycja fizyczna

-Mile widziana znajomość branży wind i/lub pracy na magazynie

-Uprawnienia UDT na wózki widłowe

Główne zadania na stanowisku:

-Przyjmowanie dostaw towarów,

-Rozmieszczanie towarów w magazynie,

-Kompletacja oraz pakowanie zamówień,

-Kontrola zgodności stanów magazynowych,

-załadunki i rozładunki towaru wózkiem widłowym

Oferujemy:

-godziny pracy: Poniedziałek - Piątek; od 8 - 16;

-Stabilną pracę,

-Atrakcyjne wynagrodzenie,

-Dobra kawa ;)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb bieżących i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez firmę Artemislift Polska sp. z o.o. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowana o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

Kontakt tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Ząbki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ząbki
ID: 714214690