2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Smolice
Dodane 22 kwietnia 2024

Magazynier, operator wózka widłowego

Lokalizacja

Smolice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma AB logic Sp. z o.o. jest producentem i dystrybutorem wszelkiego rodzaju pokryć podłogowych. Naszymi klientami są m. in. sieci hotelowe, biura, szkoły, szpitale, domy pomocy społecznej, kina oraz inne obiekty użyteczności publicznej.

Obecnie poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku Operatora wózka widłowego w naszym magazynie w Strykowie. Praca w systemie dwuzmianowym.

Opis stanowiska:

  • Bieżąca obsługa magazynu – przyjmowanie, rozmieszczanie, kompletowanie i wydawanie towarów zgodnie z przyjętymi standardami.
  • Realizacja zamówień towaru.
  • Przygotowywanie towaru do wysyłki.
  • Zapewnienie terminowej realizacji zadań.
  • Dbanie o porządek i organizację własnego stanowiska pracy.

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku (6:00-14:00, 14:00-22:00)
  • Sumienność, dokładność, staranność.
  • Dyspozycyjność.
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę.
  • Chęć do pracy.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Stabilne zatrudnienie.
  • Możliwość rozwoju i awansu.
  • System dwuzmianowy (6:00-14:00, 14:00-22:00)
  • Gwarantowane ubezpieczenie.
  • Ryczałt za dojazd.
  • Pracę w miłej atmosferze.

Lokalizacja

Smolice,

Łódzkie

Łódzkie, Smolice
ID: 683907468