2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Częstochowa
  6. Prace magazynowe - Zawodzie - Dąbie
Dodane 23 maja 2024

Magazynier operator wózka widłowego

Lokalizacja

Częstochowa, Zawodzie - Dąbie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Emo Neon to firma reklamowa specjalizująca się w produkcji wszelkiego rodzaju reklam świetlnych. Jesteśmy jedną z największych firm reklamowych w tej części Europy. Od niemal 30 lat spełniamy wymagania najbardziej wymagających klientów, realizując dla nich reklamy świetlne oparte na najnowszych technologiach. Wykonujemy swoją pracę z pasją i zaangażowaniem, a każdy w naszym zespole może liczyć na wsparcie w wykonywaniu codziennych zadań oraz przyjazną atmosferę.

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko: magazyniera

Opis stanowiska:

  • Przyjmowanie towaru i kontrola dostaw na podstawie dokumentów WZ

  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej

  • Wydania towarów na produkcję

  • Utrzymanie porządku w magazynie i jego obrębie

  • Weryfikacja ilościowa i jakościowa materiałów na magazynie

  • Dbałość o stan techniczny i sprawność wyposażenia magazynu

wymagania:

  • uprawnienia na wózek widłowy UDT

  • prawo jazdy kat. B

  • rzetelność i dokładność podczas wykonywania obowiązków pracowniczych

  • samodzielność i dobra organizacja pracy własnej

  • zaangażowanie w realizację powierzonych obowiązków

  • umiejętność pracy w zespole

  • znajomość obsługi komputera: Ms Office i Comarch ERP Optima

  • doświadczenie w pracach magazynowych

wymagania:

  • umowę o pracę na pełny etat

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji

  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia

  • możliwość rozwoju osobistego

  • przejrzyste zasady wynagradzania

  • komfortowe warunki pracy i przyjazną atmosferę

CV prosimy kierować przez portal OLX Poniżej klauzula informacyjna do zamieszczenia w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Firmę Reklamową Emo Neon Sp. J. J. Żurawski, T. Morawiec, M. Krawczyk, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, a po jego zakończeniu celem umożliwienia dalszego kontaktu w ramach kolejnych procesów rekrutacyjnych. Wiem, że mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie”.

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Zawodzie - Dąbie
ID: 690437968