2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Pomorskie
  5. Prace magazynowe - Sztumskie Pole
Dodane 26 kwietnia 2024

Magazynier/Operator wózka widłowego

Lokalizacja

Sztumskie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Jesteśmy liderem w produkcji mebli łazienkowych w Polsce.

Spółka Royo Polska należy do międzynarodowej grupy producentów wyposażenia łazienek ROCA Group.

W związku z dynamicznym rozwojem aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Stanowisko: Magazynier/Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Sztumskie Pole

Zakres obowiązków:

·      przyjmowanie oraz wydawanie towaru z magazynu

·      kontrola przyjmowanych towarów pod względem ilościowym oraz jakościowym

·      dostarczanie materiałów na produkcję zgodnie z zapotrzebowaniem

·      kompletacja, pakowanie oraz wysyłka zamówień

·      rejestracja ruchów magazynowych w systemie ERP (praca na skanerach)

Wymagania:

·       doświadczenie w pracy na magazynie

·       uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych (WYMAGANE)

·       zaangażowanie oraz dokładność i terminowość w realizacji powierzonych zadań

Oferujemy:

·       stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·       pakiet świadczeń socjalnych

·       ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

·       dołączenie do firmy o ugruntowanej pozycji na rynku

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Lokalizacja

Sztumskie Pole,

Pomorskie

Pomorskie, Sztumskie Pole
ID: 668269855