2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Niepruszewo
Dodane 01 maja 2024

Magazynier - Operator wózka widłowego

Lokalizacja

Niepruszewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa Hempel jest liderem w produkcji i sprzedaży farb przemysłowych. Obecnie posiadamy 10 jednostek badawczych, 27 fabryk, 48 biur sprzedaży i ponad 150 magazynów zlokalizowanych w strategicznych miejscach na całym świecie.

Sto lat nieszablonowego, nowatorskiego myślenia naszych pracowników pozwoliło nam zostać ekspertem w tej dziedzinie i wszystko wskazuje na to, że nic nie jest w stanie zatrzymać naszego dynamicznego rozwoju.

Obecnie do naszego nowoczesnego magazynu wyrobów gotowych poszukujemy pracowników, którzy dołączą do naszego zespołu.

Lokalizacja:

Niepruszewo k/Buku (20 km od Poznania; lokalizacja przy A2)

Zakres obowiązków:

·         Załadunek, rozładunek oraz magazynowanie zgodne z instrukcjami

·         Codzienne przeglądy oraz podstawowa obsługa techniczna sprzętu magazynowego

·         Fizyczne przygotowanie towaru do wysyłki

·         Przygotowanie zleceń zgodnie z wymaganiami ilościowymi i jakościowymi

·         Załadunki towaru zgodnie z wymaganiami ADR

·         Kontrola przewoźników pod względem wymogów ADR

·         Obsługa mieszalni kolorów

Wymagania:

·         Minimum średnie wykształcenie

·         Uprawnienia UDT do kierowania wózkami widłowymi mile widziane - istnieje też możliwość uzyskania uprawnień na koszt pracodawcy

·         Mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie

·         Podstawowa znajomość obsługi komputera

·         Dokładność, komunikatywność, sumienność, cierpliwość, otwartość

·         Umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy:

·         Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę przez firmę Hempel

·         Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + premia miesięczna

·         Dodatkowe świadczenia, takie jak prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dodatek urlopowy, dofinansowanie do kart Multisport

Lokalizacja

Niepruszewo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Niepruszewo
ID: 628782461