2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Pomorskie
  5. Prace magazynowe - Gdańsk
  6. Prace magazynowe - Rudniki
Grzegorz
Dodane 13 czerwca 2024

Magazynier/Operator Wózka Widłowego

Lokalizacja

Gdańsk, Rudniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Zakres obowiązków:

-Przyjęcie i wydawanie towarów

-Rozładunek ręczny kontenerów

-Kompletowanie zamówień od klientów i przygotowywanie wysyłek

-Przepakowywanie

-Etykietowanie

-Bieżąca kontrola stanów magazynowych

-Dbanie o porządek na stanowisku pracy

-Prace pomocnicze

Oczekiwania:

-Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych

-Aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych

-Umiejętność organizacji pracy

-Umiejętność pracy w zespole

-Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków

-Doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera min 2 lata

-Obsługa programu magazynowego WMS

Oferujemy:

-Stabilne warunki zatrudnienia

-Możliwość korzystania z karty sportowej i ubezpieczenia grupowego oraz pakietów medycznych

-Miłą atmosferę w przyjaznym gronie

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez GT Logistics Sp. z o.o. z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Rudniki
ID: 920374137