2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Mirosławice
Dodane 22 maja 2024

Magazynier - Operator Wózka Widłowego

Lokalizacja

Mirosławice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Miejsce pracy: W siedzibie firmy

EKO-TECH Przedsiębiorstwo Projektowo-Usługowe sp. z o.o. zajmuje się gospodarką odpadami przemysłowymi.

Zakres obowiązków:

·         obsługa ładowarki i/lub wózka widłowego,

·         prace magazynowe na magazynie i placu,

·         obsługa procesu rozładunku/załadunku samochodów ciężarowych,

·         etykietowanie pojemników z odpadami,

·         kontrolowanie stanów magazynowych,

·         przyjmowanie dostaw oraz ich weryfikacja pod kątem jakościowym i ilościowym;

·         przygotowywanie zamówień do wysyłki według ustalonych procedur,

·         utrzymanie porządku na palcu magazynowym.

 Wymagania:

·         uprawnienia do obsługi wózka widłowego i/lub ładowarki,

·         doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

·         samodzielność, odpowiedzialność, zdolność logicznego i analitycznego myślenia,

·         umiejętność pracy w zespole,

·         umiejętność pracy pod presją czasu,

·         mile widziane uprawnienia kat. C.

 Oferujemy:

·         umowę o pracę na pełen etat,

·         praca od poniedziałku do piątku,

·         ubezpieczenie medyczne i na życie dla pracowników i ich rodzin,

·         atrakcyjne wynagrodzenie,

·         pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

·         możliwość rozwoju zawodowego,

·         miłą atmosferę w zgranym zespole.

Lokalizacja

Mirosławice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Mirosławice
ID: 920091093