2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Powodowo
WEG Polska Sp z oo
Dodane 10 czerwca 2024

Magazynier, operator wózka widłowego

Lokalizacja

Powodowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Wyższe (I WJO), Niższe (II WJO i III WJO)Miejsce pracy: W siedzibie firmy

Zapraszamy do W.EG Polska – jednej z największych sieci sprzedaży produktów elektrotechnicznych. Nasza firma nieustannie się rozwija - jesteśmy członkiem międzynarodowej grupy WÜRTH. Nasze nowe Centrum Logistyczne ROŚNIE. Chcesz brać w tym udział – Przyłącz się do nas. Szukamy osób zaangażowanych, pełnych optymizmu i chęci do działania. Chcesz wiedzieć o nas więcej? Zapraszamy na bezpośrednią stronę naszej firmy!

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa magazynu związana z przyjęciem, przechowywaniem i wydawaniem towarów,
  • prowadzenie dokumentacji i obsługa systemu magazynowego,
  • kompletowanie i przygotowanie zamówień dla klientów,
  • praca ze skanerem,
  • dbałość o porządek w miejscu pracy,
  • pomocnicze prace magazynowe.

Nasze wymagania:

  • motywacja do pracy – razem pracujemy na wspólny sukces,
  • dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań – podchodzimy sumiennie do swoich obowiązków, tego samego oczekujemy od pracowników,
  • umiejętność pracy zespołowej – nasz zespół składa się z ludzi, którzy mogą na sobie polegać; dbamy o dobrą atmosferę,
  • gotowość do nauki programu magazynowego – kładziemy nacisk na rozwój naszych pracowników,
  • otwartość na pracę w dynamicznym i prężnie rozwijającym się środowisku – każdy dzień jest dla nas nowym wyzwaniem,
  • aktualne uprawnienia UDT na wózki widłowe – dbamy o bezpieczeństwo nasze i naszych pracowników,
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • atrakcyjny i przejrzysty system premiowania,
  • terminowość wypłat wynagrodzeń i premii,
  • przyjazną atmosferę,
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę,
  • możliwość rozwoju swoich kompetencji,
  • prywatną opiekę medyczną LuxMed,
  • ubezpieczenie grupowe PZU.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez W.EG Polska Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez W.EG Polska Sp. z o.o. przed cofnięciem zgody.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Powodowo,

Wielkopolskie

Dokładna lokalizacja
Wielkopolskie, Powodowo
ID: 919487387