2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Łódź
  6. Prace magazynowe - Górna
Dodane 13 maja 2024

Magazynier/ Operator Wózka Widłowego

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Wyższe (I WJO), Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zadania / obowiązki:

  • Przyjęcie materiałów i komponentów na magazyn

  • Przygotowanie wysyłek i załadunek przewoźnikom

  • Obsługa sprzętu transportowego zgodnie z posiadanymi uprawnieniami i zasadami użytkowania oraz przepisami bhp

  • ​Ręczne prace przy załadunku i rozładunku kontenera

  • Nadzór nad wózkami widłowymi

  • Odpowiedzialność za przemieszczanie produktów w magazynie

  • Kontrola jakościowa i ilościowa produktów przychodzących i wychodzących z magazynu

  • Dbanie o terminowy i efektywny przepływ dokumentacji magazynowej

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na magazynie

  • Doświadczenie w wykonywaniu prac manualnych

  • Uprawnienia SEP

  • Praktyczna znajomość obsługi wózka widłowego - uprawnienia na wózki UDT

  • Umiejętność wymiany buli gazowej

  • Otwartość na naukę i różnorodność wykonywanych prac ​

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Praca na 2 zmiany, od poniedziałku do piątku

  • Dofinansowanie do szkoleń i wakacji

  • Paczki na święta

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 918024789