2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Konary
Dodane 19 kwietnia 2024

Magazynier - operator wózka

Lokalizacja

Konary

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO), Wyższe (I WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma BLS Sp. z o.o. zatrudni magazyniera - miejsce wykonywania pracy Konary gmina Krzyżanów

Podstawowe zadania:

Rozładunek i rozmieszczanie towarów w magazynie

Przygotowywanie towaru zgodnie z otrzymanymi dokumentami

Wykonywanie prac porządkowych

Dbanie o powierzony sprzęt i wyposażenie magazynu

Kontrolę dostarczonego towaru pod względem ilościowym i jakościowym

Oczekiwania:

Umiejętności pracy w zespole

Gotowość do pracy 3-zmianowej

Zaangażowania, dokładności i sumienności w wykonywaniu obowiązków

Mile widziane uprawnienia na ładowarki kołowe i wózki widłowe

Zachowanie norm i standardów BHP

Oferujemy: Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Zainteresowanych ofertą pracy zachęcam do aplikowania dokumentów za pośrednictwem portalu lub osobiście w siedzibie Firmy.

Lokalizacja

Konary,

Łódzkie

Łódzkie, Konary
ID: 601040993