2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Grodzisk Wielkopolski
GoodMills
Dodane 30 kwietnia 2024

Magazynier/operator maszyn

Lokalizacja

Grodzisk Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

OPIS

GoodMills Polska to nowoczesna firma w segmencie produktów pochodzących z przemiału zbóż, będąca częścią międzynarodowego koncernu GoodMills Group - największego na rynku europejskim producenta mąk, który ma zakłady produkcyjne w 7 krajach. Roczny przemiał na poziomie blisko 3 milionów ton oraz obrót blisko 1 miliard Euro plasuje firmę pośród 4 największych producentów na świecie. W Polsce firma istnieje od 1999 roku i posiada 4 młyny.

W w zakładzie w Grodzisku Wielkopolskim poszukujemy pracowników na stanowisko Magazynier/operator maszyn

Zadania:

•Obsługa linii workowania

•Obsługa wózków widłowych

•Załadunek i rozładunek samochodów

•Dostarczanie i odbiór towarów z linii produkcyjnej

•Prace magazynowo - porządkowe

Nasze oczekiwania:

•Uprawnienia na wózki widłowe

•Mile widziane doświadczenie na produkcji

•Gotowość do pracy w systemie zmianowym

•Zaangażowanie, dokładność, punktualność

•Książeczki sanitarno-epidemiologicznej (możliwość wyrobienia przez pracodawcę)

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus premie miesięczne

  • Nagrody roczne

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej LuxMed

  • Bogaty pakiet socjalny (benefity świąteczne, dofinansowanie do wypoczynku pracowników i dzieci, dofinansowanie podręczników szkolnych)

"Zgodnie z artykułem 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz.UE.L. 2016 Nr 119, str. 1), informujemy że:

1)          administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie GoodMills Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Straduni przy ul. Diamentowej 2; KRS 0000228815, NIP: 9950147248, REGON: 300010220. Adres email do korespondencji: RODO_goodmills.pl

2)          Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko, na które Pani/Pan aplikuje (na podstawie artykułu 6 ustęp 1 litera c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych), a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody na zachowanie przez GoodMills Polska sp. z o.o. Pani/Pana danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji również dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych, które będą przeprowadzone w GoodMills Polska sp. z o.o. (na podstawie artykułu 6 ustęp 1 litera a RODO);

3)          posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych;

4)          odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą pracownicy GoodMills Polska sp. z o.o. prowadzący rekrutację;

5)          Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do chwili wycofania przez Panią/Pana zgody na ich przetwarzanie lub do chwili ustania prowadzenia procesów rekrutacyjnych przez GoodMills Polska sp. z o.o.;

6)          bez uszczerbku dla innych środków administracyjnych lub środków ochrony prawnej przed sądem posiada Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeżeli sądzi Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczące narusza ogólne rozporządzenie o ochronie danych;

7)          podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednakże jest konieczne do udziału w rekrutacji;

w odniesieniu do przetwarzania Pani/Pana danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie wnieść sprzeciw – z przyczyn związanych z Pani/Pana szczególną sytuacją – wobec przetwarzania dotyczących Pani/Pana danych osobowych.”

Lokalizacja

Grodzisk Wielkopolski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Grodzisk Wielkopolski
ID: 885646995