2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Warmińsko-mazurskie
  5. Prace magazynowe - Olsztyn
Rohlig Suus Logistics
Dodane 29 kwietnia 2024

Magazynier / Olsztyn / umowa o pracę/ UDT/ zatrudnienie u pracodawcy

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Rozładunek i załadunek towarów,

  • Kompletacja,

  • Obsługa skanera,

  • Kontrola jakości rozładowywanego i ładowanego towaru,

  • Obsługa wózka widłowego,

  • Dbałość o porządek w magazynie i na przyległym terenie.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w magazynie - mile widziane,

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • Zaangażowanie i dobra organizacja pracy,

  • Sumienność w wypełnianiu obowiązków,

  • Znajomość obsługi komputera,

  • Uprawnienia UDT do obsługi wózka widłowego.

To oferujemy

  • Standardem u nas jest oczywiście umowa o pracę, ponieważ zależy nam abyś czuł/a, że chcemy z Tobą związać się na dłużej,

  • Dofinansowanie do posiłków – 90% oraz posiłki regeneracyjne od listopada do końca marca,

  • Dofinansujemy Twoją naukę języka angielskiego, bo chcemy żebyś się rozwijał,

  • Ważne dla nas jest zdrowie nas wszystkich, dlatego otrzymasz kartę Medicover oraz Multisport,

  • Jak pojedziesz na urlop, Rohlig Suus Logistics sfinansuje jego część,

  • Jako firma ciągle się rozwijamy i Ty też będziesz miał/a taką możliwość uczestnicząc w szeregu szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,

  • Każda praca niesie za sobą wynagrodzenie, bo nie tylko radością z pracy żyjemy, Otrzymasz wynagrodzenie podstawowe oraz możliwość uzyskania premii,

  • Na koniec napiszemy, że oferujemy naszą wiedzę z zakresu logistyki, którą zbudowaliśmy na przestrzeni ostatnich 30 lat w Polsce i na całym świecie :).

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 910352347