2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Poznań
  6. Prace magazynowe - Smochowice
Julia - KAEM
Dodane 21 maja 2024

Magazynier - oferta pracy

Lokalizacja

Poznań, Smochowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

KAEM Sp. z o. o. to producent i dystrybutor narzędzi malarskich w 100% z polskim kapitałem - jako lider rynkowy nieustannie rozwijamy się już ponad 30 lat. Wysoka jakość naszych produktów i serwisu została potwierdzona licznymi nagrodami i certyfikatami: m.in. Gazele Biznesu, a przede wszystkim tym co dla nas najcenniejsze, zadowoleniem i lojalnością naszych Klientów.

Nie jesteśmy typem korporacji, lecz dużą firmą rodzinną w dobrym tego słowa znaczeniu, która oferuje przyjazne środowisko pracy, a także ceni podstawowe wartości jakimi są szacunek dla innych i lojalność.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Magazynier (możliwość przyuczenia dla osób bez doświadczenia)

Miejsce pracy: Poznań-Baranowo, ul. Rzemieślnicza 14.

Twoje zadania:

  • Kompletacja zamówień

  • Przygotowywanie towaru do wysyłki

  • Rozładunek i załadunek towarów

  • Zapewnianie ładu i porządku w lokalizacjach magazynowych oraz magazynie

Wymagamy:

  • Dyspozycyjności do podjęcia pracy w systemie zmianowym: 6:00-14:00, 14:00-22:00

  • Motywacji do pracy oraz dokładności i rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Umiejętności pracy w zespole

Mile widziane:

  • Uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:

  • Krótki okres próbny,

  • Stabilną pracę w zespole nastawionym na współpracę,

  • Benefity: dofinansowanie do Karty Multisport lub opieki medycznej,

  • Możliwość uzyskania premii za polecenie znajomych do pracy.

Zachęcamy do aplikowania - wyślij formularz wraz z CV, a odezwiemy się do Ciebie!

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Smochowice
ID: 916701080