2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Warszawa
  6. Prace magazynowe - Praga-Północ
Dodane 07 kwietnia 2024

Magazynier / Obsługa magazynu

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Północ

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Grupa Cygan autoryzowany dealer Toyoty poszukuje do Kandydatów na Stanowisko:

Pracownik działu części / Sprzedawca-magazynier/

Miejsce Pracy: Warszawa-Żerań

Obowiązki

· Prowadzenie ewidencji magazynowej

· Prowadzenie operacji magazynowych (przyjęcia, wydania, zwroty)

· Przygotowywanie towaru do spedycji , dostawy części do klienta

· Załadunek, rozładunek towarów

· Przestrzeganie procedur magazynowych i firmowych oraz przepisów BHP

· Dbałość o ład i porządek w magazynie i na terenie przyległym

Wymagania

· Doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera mile widziane

· Podstawowa wiedza na temat części samochodowych

· Czynne prawo jazdy kat. B

· Zaangażowanie i dokładności w działaniu

· Dobra organizacja czasu pracy

 · Uczciwość

Oferujemy

- Stabilne warunki zatrudnienia , umowę o pracę w międzynarodowej firmie o mocnej pozycji na rynku , wysokich standardach działania i czterdziestoletnim doświadczeniu.

- Terminowe wynagrodzenie

- Szkolenia w dziedzinie napraw blacharskich Toyota Lexus.

- Szkolenia w zakresie najnowszych rozwiązań technologicznych stanowiących przyszłość rozwoju motoryzacji w napędach: hybrydowych, elektrycznych , wodorowych.

- Dofinansowanie karty Multisport.

- Pakiet prywatnej opieki medycznej w programie Enelmed.

- Pracę w najwyższych standardach, w tym bezpieczeństwa i sanitarnych.

- Pracę u największego dealera w Polsce, w marce Toyota będącej liderem w branży motoryzacyjnej.

- Rozwój osobisty i pracę w firmie dla której kluczowe są sukces klienta, zaufanie, pasja, troska o pracowników, środowisko.

W przypadku pytań proszę o kontakt pod nr tel:

-Warszawa Żerań 53*****39

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Północ
ID: 766615061