2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Zachodniopomorskie
  5. Prace magazynowe - Szczecin
  6. Prace magazynowe - Centrum
Dodane 23 maja 2024

Magazynier (nadzór nad wydaniem i przyjęciem towaru)

Wynagrodzenie

4 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Praca od poniedziałku do piątku na terenie portu szczecińskiego w godzinach 7.00-15.00.

Dojazd autobusem linii 76 z Bramy Portowej (przy porcie przystanek: Ogrody Portowe) lub pieszo z bramy nr 10 (wjazd do portu na wysokości ul. Bytomskiej 8).

ZAKRES OBOWIĄZKÓW magazyniera - MISTRZA USŁUG CHŁODNICZYCH:

Nadzór nad przyjęciem towaru na magazyn chłodniczy, utrzymanie porządku na magazynie i odpowiedniego ustawienia towaru, nadzór nad wydaniem towaru

WYMAGANIA:

-Brak przeciwskazań do pracy w przemyśle spożywczym (orzeczenie sanitarno-epidemiologiczne)

- umiejętność sprawdzania towaru zgodnie z otrzymaną dokumentacją (WZ, PZ, CMR, listy przewozowe itp.)

OFERUJEMY:

-ciepły posiłek w trakcie pracy (obiad)

-świadczenia z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych (dofinansowanie do wypoczynku, wczasy pod gruszą, paczki dla dzieci, dofinansowanie do obozów dzieci)

Wynagrodzenie na rękę od 4000zł.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 909391130