2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Myślibórz
Dodane 15 kwietnia 2024

MAGAZYNIER - Myślibórz

Lokalizacja

Myślibórz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma produkcyjna z branży paszowej, poszukuje pracownika na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Myślibórz

Opis stanowiska:

· Nadzór nad magazynem pasz i dodatków

· Dbanie o prawidłowe wydawanie pasz oraz przestrzeganie zasady FIFO

· Koordynowanie rozmieszczenia pasz w magazynach

· Kontrolowanie dostarczonych ilości pasz z produkcji

· Załadunek samochodów wózkiem widłowym zgodnie ze zleceniem

Wymagania:

· Mile widziane doświadczenie oraz znajomość zagadnień w branży paszowej lub

  spożywczej

· Znajomości zasad obrotu magazynowego

· Obsługa komputera, znajomość pakietu MS Office

· Dokładność, sumienność, odpowiedzialność, komunikatywność oraz dobra

  organizacja pracy

· Gotowość do pracy w systemie zmianowym

· Uprawnienia na wózki widłowe, mile widziane na suwnicę.

Oferujemy:

· Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę

· Ciekawą i pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się firmie

· Możliwość zdobycia nowej wiedzy oraz rozwoju zawodowego

· Atrakcyjny Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, system kafeteryjny,

  program rekomendacji pracowników, możliwość przystąpienia do grupowego

  ubezpieczenia grupowego)

 1. W przypadku chęci uczestniczenia w tej rekrutacji, prosimy o umieszczenie w aplikacji niniejszej zgody:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tasomix Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, w celu ich przetwarzania na potrzeby tej rekrutacji.”

2. W przypadku dobrowolnej chęci wyrażenia zgody na wykorzystanie Pana/Pani danych osobowych na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji w Tasomix Sp. z o.o. prosimy o wyrażenie następującej zgody:

„Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przekazanych w celu rekrutacji do Tasomix Sp. z o.o. na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji przez okres 24 miesięcy od dnia ich przekazania.”

Dbając o najwyższą jakość procesu przetwarzania danych osobowych oraz zgodność z aktualnym stanem prawnym informujemy, że Administratorem Danych Osobowych TASOMIX sp. z o.o. z siedzibą w Biskupicach Ołobocznych, adres ul. Środkowa 89, Biskupice Ołoboczne 63-460 Nowe Skalmierzyce, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000704661.

Dane osobowe będą przetwarzane:

a.        na podstawie art. 6 ust.1 lit f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) - uzasadnione interesy administratora danych, w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacyjnego;

b.        na podstawie art. 6 ust.1 lit a) RODO - po wyrażeniu odrębnej zgody w celu przetwarzania danych osobowych oraz wykorzystania dokumentów aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji, oraz

c.        na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c) RODO – w celu realizacji przez Administratora obowiązków wynikających z przepisów prawa.

Administrator danych nie udostępnia danych do ani ich nie przekazuje do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Dane osobowe przetwarzane będą w terminie do 6 miesięcy od rozstrzygnięcia procesu rekrutacji lub do czasu wycofania oświadczenia zgody w przypadku przetwarzania danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

W przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO, ma Pan/Pani prawo wnieść skargę do Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do udziału w procesie rekrutacji.

Decyzje dotyczące przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.

Lokalizacja

Myślibórz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Myślibórz
ID: 889921208